Чому не можна спати одягненими: медики пояснили

Для повноцінного відновлення сил вночі медики радять відмовитися від звички спати в одязі.

Об этом сообщает Роспрес


Loading...


Про це повідомляють НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на ЗМІ.


“Одяг «втручається» у хід терморегуляції і може спровокувати непотрібний перегрів тіла. В результаті цього людям іноді важко заснути, і вночі людина часто прокидається”, – вважають лікарі.


Коли людина спить без одягу, тобто, немає зайвого шару між тілом і ковдрою, то перегріву не відбувається. До того ж одяг може стискувати судини і м’язи.


Якщо все ж хтось не може відмовитися від одягу під час сну вночі, то лікарі радять одягати піжаму вільного крою з натуральних матеріалів.


Лікарі звертають увагу також на необхідність провітрювання спальної кімнати перед сном. Для хорошого сну медики також рекомендують не їсти, і тим більше – не переїдати на ніч, а також краще ввечері скасувати алкоголь.


Нагадаємо, раніше дослідницька група на чолі з китайським вченим Чжуанши Вангом провела масштабний аналіз сну. Виявилося, що люди, які сплять більше 8 годин на добу, перебувають у групі ризику по серцево-судинним захворюванням.


Також нещодавно вчені прийшли до висновку, що сон під час зльоту і посадки літака може завдати непоправної шкоди для слуху людини.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/13/chomu-ne-mozhna-spaty-odyagnenymy-medyky-poyasnyly/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя