Замість премій переможцям - на монографію хочуть витратити гроші студентського конкурсу у Рівному

Андрій Юрков


За цю суму з бюджету Рівного планували преміювати переможців конкурсу «Рівне ревітал 2019», який проводив Національний університет водного господарства і природокористування. Учасники конкурсу- студенти мали запропонувати Об этом сообщает kalush-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.


свої проекти реконструкції кварталу забудови центральної частини Рівного – в районі вулиць Собороної, Чорновола, Драгоманова, 16 Липня з розробкою молодіжного культурно-дозвіллєвого комплексу та центру ділової активності.На засіданні міськвиконкому заступник начальника управління містобудування та архітектури Андрій Юрков запропонував внести зміни до кошторису конкурсу:


В чому полягають зміни до кошторису? Попереднім рішенням було передбачено чотири позиції витрат по проведенню цього конкурсу. По факту залишається зараз дві. Деякі були зроблені безкоштовно. І всі кошти, які були виділені, будуть витрачені на друк монографії і альбомів по цьому конкурсу.У проекті рішення виконкому було зазначено, що


грошові премії переможцям виплатить організатор конкурсу.Але члени міськвиконкому хотіли знати, скільки тих монографій та альбомів і на скільки сторінок мають надрукувати, щоб розуміти, чи не забагато грошей на них хочуть витратити. Тож питання відклали до наступного засідання.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Мирослава Опанасик Радіо ТрекДжерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/zamist_premiy__na_monografiyu_y_albom_hochut_vytratyty_groshi_studentskogo_konkursu_u_rivnomu_242221.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя