Монополія Ахметова. Нацрада не дає ліцензії ірландському спортивному каналу через видумані зв’язки з РФ

Setanta може так і не стати українською — Монополія Ахметова. Нацрада не дає ліцензії ірландському спортивному каналу через видумані зв’язки з РФ
Setanta може так і не стати українською
Setanta
Складається враження, що в Україні право на показ футболу має лише одна людина Об этом сообщает vashgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.


Член Національної ради з питань телебачення і радіо Олександр Ільяшенко заявив, що ірландський спортивний телеканал Setanta, найімовірніше, не отримає ліцензії на мовлення в Україні.


«Навіть якщо таке звернення буде – від них самих або через партнера-провайдера – 99 відсотків, що вони дозволу не отримають. Ми дуже критично ставимося до компаній, які мають ліцензію Роскомнадзору. Не знаю, чи вони транслюються в Росії, але така ліцензія у них є», — сказав Ільяшенко.


Представник Setanta в Україні Марина Лисенко заперечує інформацію про ліцензію Роскомнадзора.


«Setanta Sports в РФ ніколи не вела мовлення та ліцензій не отримувала», — сказала Лисенко.


Нагадаємо, що спортивний телеканал Setanta Sport ірландського медіахолдингу Setanta оголосив про старт в Україні 1 серпня. Його дистриб’ютором буде підрозділ StarLightMedia — компанія StarLightDigital. Перший час мовник буде поширюватися виключно в ОТТ-сервісах (відеопослуги через інтернет).


Наразі фактично монопольне право на трансляції футбольних матчів має група телеканалів «Футбол», які належать Рінатові Ахметову.


Читайте також: Колишній капітан збірної України з футболу може працювати на ФСБ

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/monopoliya-ahmetova-nacrada-ne-daje-licenziji-irlandskomu-sportivnomu-kanalu-cherez-vidumani-zvyazki-z-rf-607431.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя